طراحی وب سایت

 

 

 

 

 

 

 

نام سایت : سایت فروشگاهی اوشیک

 

 

کارفرما : جناب آقای پاکدل

 

 

آدرس وب سایت : www.evshik.com

 

 

 

زمینه فعالیت :

 

با توجه به توسعه روز افزون اینترنت، روشهای خرید به کلی دگرگون شده است و جامعه به سمت خریداینترنتی محصول سوق پیدا کرده که این موضوع دارای مزیتهایی بسیاری می باشد. امروزه با توجه به شکل گرفتن انواع فروشگاه های اینترنتی در زمینه های مختلف خرید اینترنتی ، ما بر آن شدیم تا فروشگاه اینترنتی اوشیک را که هدف آن ارائه دهنده محصولات بهداشتی حمام و سرویس بهداشتی و تجهیزات آشپزخانه میباشد و تنها با در نظر گرفتن رضایت کامل مشتری راه اندازی کنیم. 
جکوزی، وان ، کابین دوش ، کابین سونا و بخار پانل دوش ماساژور دار ، شیرآلات ، چینی آلات بهداشتی ، روشویی کابینتی ، توالتهای فرنگی و ایرانی ،آینه PVC، باکس حمام PVC و تجهیزات آشپزخانه در فاز اول محصولاتی هستند که در سایت ارائه و به فروش میرسد. 
اوشیک جلب رضایت حداکثری خریداران را نه شعار خود بلکه باور واعتقاد قلبی خود می داند و تمامی پرسنل آن تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاشند تا همه مشتریان از تمامی مراحل خرید اینترنتی خود از لحظه ورود به سایت تا رسیدن سفارش به درب منزل راضی باشند . زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود. 
و در آخر عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات متنوع ، عرضه محصولات استاندارد و به روز توسط برندهای معتبر داخلی و شناخته شده با گارانتی های اصلی، ارسال مطمئن و سریع ، راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان، که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدیدی در بین فروشگاه های اینترنتی می باشد. 
صاحب امتیاز سایت اینترنتی اِوشیک سعید پاکدل مهربانی دارای پروانه کسب از اتحادیه لوازم بهداشتی ساختمان تبریز بشماره 1210 میباشند که با تجربه 15 ساله به طور غیررسمی و سابقه 5 ساله بصورت رسمی و تخصصی در خرید و فروش محصولات بهداشتی فعالیت دارند و حوزه فعالیت فیزیکی در استان آ.شرقی شهر تبریز میباشد . در فاز اول سایت اینترنتی اِوشیک محصولاتی نظیر کاشی و سرامیک جکوزی، وان ، کابین دوش ، کابین سونا و بخار پانل دوش ماساژور دار ، شیرآلات ، چینی آلات بهداشتی ، روشویی کابینتی ، توالتهای فرنگی و ایرانی ،آینه PVC، باکس حمام PVC و تجهیزات آشپزخانه نظیر هود ، سینک ، اجاق گاز رومیزی و فرهای توکار ارائه میگردد.

 

 

 

مشخصات فنی :

 

1- زبان طراحی: C# ASP.NET MVC,Razor view Engine
2- هاست: سرور اختصاصی در آلمان با 5 گیگابایت فضا که از جمله مشخصات بارز این سرور داشتن پردازنده Intel® Core™ i7-4770Quadcore Haswell است.
3- استفاده از parallax scrolling در صفحه نخست.
4- قابلیت بروز رسانی خودکار بر اساس تکنولوژی های جدید
5- طراحی قالب به صورت اختصاصی
6- طراحی قالب به صورت واکنش گرا