طراحی وب سایت

 

 

 

 

 

 

 

نام سایت : سایت معرفی گروه صنعتی مصیبی

 

 

کارفرما : گروه صنعتی مصیبی

 

 

آدرس وب سایت : www.mosayyebi.com

 

 

 

زمینه فعالیت :

 

 

گروه صنعتي مصيبي با تاسيس اولين مجموعه خود بنام اميران تجارت سهند، در سال 88 فعاليت خود را آغاز نمود، فعاليت اوليه شركت واردات رويه هاي درب ملامينه از كشورهاي چين و تايوان و نيز واردات پاركت لمينت از كشورهاي تركيه و چين بود.

از تيرماه سال 92 و با توجه به شناخت كافي از سلايق ايراني، اقدام به راه اندازي شركت اميران ملامينه سهند با تكيه بر توان داخلي و ماشين آلات مدرن نمود تا تمامي رويه هاي درب ملامينه وارداتي را در داخل خاك ميهن اسلامي توليد نمايد. در سال 93 و با افزوده شدن 50 درصد ظرفيت قبلي توليد رودري هاي ملامينه براق توانست نياز كشور را به رودري ملامينه مرتفع نماید.

اين گروه صنعتي در آذر ماه سال 94 با افتتاح خط توليد پاركت لمينت با برند اميران كليك توانست گام مهمي جهت خودكفائي صنعت چوب كشور در زمينه پاركت لمينت بردارد.

ماشين آلات مورد استفاده در خط پاركت جزو بهترين برند هاي برتر حال حاضر اين صنعت ميباشد كه با اتكا به مهندسان داخلي و كمك و مشاوره تكنيسين هاي خارجي توانستيم با كيفيت ترين و مرغوب ترين پاركت را در داخل كشور توليد نماييم.

حتي به جرات مي توان گفت پاركتهاي توليدي اين شركت توان رقابت با پاركت هاي آلمان و تركيه را به راحتي دارا بوده و براي اولين بار پارکت با كلاس AC4 واقعي عرضه ميگردد.

طرح توسعه اين گروه صنعتي با خريد زميني به مساحت 12هکتار واقع در كيلومتر 2جاده جزيره اسلامي (آزادراه تبریز - ارومیه) در حال آماده سازي مي باشد،كه با اميد به خداوند متعال به زودي كارهاي عمرانی اين مجتمع عظيم صنعتي شروع خواهد شد.

اميد است با اتكا به خدواند تبارك و تعالي بتوانيم در جهت رفع وابستگي كشور عزيزمان قدمهاي مهم و با ثباتي برداريم.

 

 

 

 

مشخصات فنی :

 

1- زبان طراحی: C# ASP.NET MVC,Razor view Engine
2- هاست: سرور اختصاصی در آلمان با 5 گیگابایت فضا که از جمله مشخصات بارز این سرور داشتن پردازنده Intel® Core™ i7-4770Quadcore Haswell است.
3- استفاده از parallax scrolling در صفحه نخست.
4- قابلیت بروز رسانی خودکار بر اساس تکنولوژی های جدید
5- طراحی قالب به صورت اختصاصی
6- طراحی قالب به صورت واکنش گرا